Kontynuacja książki w formie wideo:

www.rewelacyjne.info

Zosia i początek choroby

Najbardziej mnie onegdaj dołowało to, że siedziałem bezczynnie w pokoju nie mając żadnych perspektyw. Dalej miałem silno zakorzenione poczucie, pewnie nawet wygórowane, własnej wartości. Dalej byłem przekonany, że jestem jednostką wybitną, że mogę zdziałać więcej niż przeciętny, zwykły śmiertelnik. Jeśli dodać do tego fakt, że miałem nadprzyrodzoną własność rozgłaszania słowa myślanego, to już nie pozostawały żadne wątpliwości, że jestem człowiekiem nie tylko wybitnym, ale też całkowicie niepowtarzalnym.

No ale zacząłem pisać o czarnych stringach Zosi... No tak... Skąd mogłem wiedzieć, że ma własnie czarne stringi? Ano stąd, że miałem przyjemność się z nią spotkać. Całkowicie zresztą przypadkowo. W momencie kiedy szedłem na spacerek, by spotkać się z przedstawicielem „mówiących ze złego obozu” natknąłem się ni stąd ni z owąd na Zosię maszerującą sobie jak gdyby nigdy nic z naprzeciwka.

Nawet nie wiedziałem, że to ona... Otóż osobnik w czarnej dżokejce poprosił mnie o ognia, na co ja, że oczywiście, proszę bardzo, a ona na to, że dziękuję bardzo i dodała cześć. A ja na to – „Yyyy...”. I wtedy ją poznałem. Wyglądała niezwykle pociągająco... Jak zawsze.

 

 

Zamieniliśmy razem kilka słów. Coś w stylu – „Co tam u ciebie słychać” – „A w porządku”, „A co u ciebie?”, „A też w porządku”. Dialog niezbyt fascynujący, ale od tego się wszystko zaczęło. A zaczęło się tak – poszliśmy razem na spacer, połaziliśmy trochę po Szkolnej (ja w miedzyczasie wypatrywałem samochodu, którym miałbym jechać na interview), poszliśmy do parku, spotkaliśmy się z Pawłem (takim kolesiem mieszkającym nieopodal), poplotkowaliśmy po czym wróciłem do domu.

Zanim się jednak pożegnałem z Zosią, zapytałem, czy miałaby coś przeciwko, gdybyśmy się spotkali gdzieś na dniach. Na co ona, to jest dokładny cytat, pamietam go jak dziś – „Bardzo chętnie. Będziemy mogli skończyć to co zaczęliśmy dzisiaj...”. Osłupiałem, ale nie powiem, żeby mi się jej słowa nie spodobały...

 

Komentarze

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


POLECANY FILM:

Conspiracy Theory

 

POLECANY KAWAŁEK:

Jean Michel Jarre - 

Waiting for Cousteau 

 

 

U KosyDirect Computers
naprawa komputerów poznańanteny yagi
Strony Internetowe

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.