Kontynuacja książki w formie wideo:

www.rewelacyjne.info

Prawda to czy fałsz?

Był rok 2001. Wakacje. Początek mojej choroby. Najwięcej myśli, najwięcej wątpliwości, a najmniej odpowiedzi. Koleś, bo na taki przydomek sobie zasłużył mój przyjacieł Karol, stwierdził onegdaj, że widział jak jakieś nadjeżdżające z przeciwka auto mignęło mu jednym światłem, co go niezmiernie ździwiło. Nie mógł zrozumieć jak można mignąć tylko jednym światłem. Powiedział mi, że raczej nie było to mignięcie długim światłem, lecz światłem mijania.

Jeszcze większą dla niego niespodzianką było napotkanie chwilę później czającego się przy drodze radiowozu. Do dziś pamiętam jego konspiracyjny szept, którym mi opowiadał o tym co go na drodze spotkało. Co ciekawe, ostatnio jak u mnie był i jak go zapytałem, czy pamięta jak mi opowiadał o tym ciekawym zdarzeniu, to się wyraźnie poddenerwował i zapytał do czego zmierzam. Zastanawiające.

 

Karol nigdy mnie nie pytał do czego zmierzam. Poza tym zaczął jakos trochę szybciej i trochę mocniej uderzać w klawisze mojej klawiatury. Co odpowiedział? Powiedział, że pierwsze słyszy i że niczego takiego sobie nie przypomina. Jeśliby do tego dodać to co mówił dawno temu Łobuz i to, co widziałem nieraz na drodze, to trzebaby stwierdzić, że mój najlepszy przyjaciel mnie oklamał. Smutne...

 

Komentarze

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


POLECANY KAWAŁEK:

Future Sound of London - 

Just a fuckin' idiot

 

Tekst:

"Could you leave the lights alone, please?

Stop flashing your fucking lights."

U KosyDirect Computers
naprawa komputerów poznańanteny yagi
Strony Internetowe

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.