Kontynuacja książki w formie wideo:

www.rewelacyjne.info

Piekielne Szefostwo

W swoich rozważaniach (możliwe, że był to już objaw choroby) doszedłem do wniosku, że skoro istnieje Bóg, w co nigdy nie wątpiłem, to pewnie też istnieje hierarchia aniołów i archaniołów, jeśliby wierzyć przekazom biblijnym. Jeśli by do tego dodać założenie, że Bóg ma możliwość ingerowania w nasze ziemskie życie, to można dojść do wniosku, że nasze życie jest czasem przezeń sterowane. Na przykład cuda... Mówi się często, że ktoś cudem uniknął śmierci. Albo przypadki cudownych uzdrowień ludzi skazanych przez chorobę na pewną śmierć. Jeśli by przyjąć za prawdę, że cuda istnieją, to równie dobrze można założyć, że są na ziemi ludzie obdarzeni jakimis specyficznymi zdolnościami, które pozwalają im na podobne do Boskich ingerencje w nasze życie (można by tych ludzi zakwalifikować jako „świętych”).


Co za tym idzie – prawdopodobnie istnieje przedłużenie hierarchii anielskiej na ziemi. Są to z pozoru zwykli ludzie, którzy wyglądają tak jak my, zachowują się tak jak przeciętny obywatel przeciętnego kraju, a jednak coś ich odróżnia – mają ponadnaturalną zdolność ingerencji w nasze życie. Według mnie, ludzie Ci są tak zwanymi przeze mnie (może dość kolokwialnie) „Boskimi Cynglami”. Działają oni na tej zasadzie, że otrzymują konkretne zlecenie i je wykonują. Jak można inaczej wytłumaczyc istnienie aniola stróża? Z tą tylko różnicą, żę anioł jest aniołem. Nie ma ciała, jest tylko duszą, albo czyms w tym stylu.

 

 

Trzeba by jeszcze dopowiedzieć, że jeśli istnieje przedłużenie hierarchii anielskiej, to zapewne istnieją też jakieś wcielone demony zła, które też pracują tu na ziemi na zlecenie swojego Piekielnego Szefostwa.

Komentarze

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


PSALM 130

[Canticum graduum]
De profundis clamavi ad te, Domine;
Domine, exaudi vocem meam. Fiant aures tuæ intendentes
in vocem deprecationis meæ.
Si iniquitates observaveris, Domine, Domine, quis sustinebit?
Quia apud te propitiatio est; et propter legem tuam sustinui te, Domine.
Sustinuit anima mea in verbo ejus:
Speravit anima mea in Domino.
A custodia matutina usque ad noctem, speret Israël in Domino.
Quia apud Dominum misericordia, et copiosa apud eum redemptio.
Et ipse redimet Israël ex omnibus iniquitatibus ejus.

U KosyDirect Computers
naprawa komputerów poznańanteny yagi
Strony Internetowe

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.