Kontynuacja książki w formie wideo:

www.rewelacyjne.info

Palec profesora Borowika

 „Dziesięć tysięcy dolarow za obcięcie palca profesorowi Borowikowi!” – zakrzyknąlem dość radośnie, ale też całkiem poważnie w swych myślach. Nie byłem pewien czy mnie na to stać, ale przecież jako genialny muzyk ze słuchem absolutnym (tak często o sobie myślałem), tudzież geniusz tak w ogóle, nie powinienem mieć żadnych problemów z zebraniem tych marnych dziesięciu kawałków w zielonej walucie.

Palca Borowika podanego mi na srebrnej tacy chciałem tylko dlatego, że powiedział, że „nagłośnienie myśli” zdaża się aż jednemu procentowi ludzkości (jemu chodziło o chorobę, a ja myślałem, że co setny ma radio we łbie). „Przecież to niemożliwe!” – pomyślałem - „To dlaczego ja nie słyszę innych ludzi, którzy też mają nagłośnienie swoich myśli?”.

 

Borowik mógł mi wyłożyć w kilku zdaniach, że nie istnieje cos takiego jak telepatia, albo że przynajmniej nie w moim przypadku. Mógł, owszem, ale on tylko machnął ręką i powiedział, żebym brał leki. A mi się w dalszym ciągu wydawało, że moje myśli rzeczywiście były słyszane przez ludzi w moim otoczeniu. Mało tego ciągle byłem przekonany, że słowa, które słyszę dobiegają do mojej głowy za pomocą paranormalnych zdolności jakiejś grupy ludzi.

Od założenia, że głosy, które słyszę pochodzą od innych ludzi było już naprawdę blisko do wysnucia koncepcji o sterowaniu moim życiem przez jakichś magów. Koncepcję z magią raczej odrzucałem. Skłoniłem się ku twierdzeniu, że wszyscy ludzie potrafią „mówić telepatycznie”, tylko że nie wszyscy o swoich umiejętnościach wiedzą. Ale o tym co myślałem napiszę w innym rozdziale tej pokręconej książki...

 

Komentarze

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


POLECANY KAWAŁEK:

CocoRosie - Good Friday

Tekst:


I once fell in love with you
Just because the sky turned from gray
Into blue
It was a good friday
The streets were open and empty
No more passion play
On st. Nicholas avenue
I believe in st. Nicholas
Its a different type of santa claus

 

U KosyDirect Computers
naprawa komputerów poznańanteny yagi
Strony Internetowe

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.