Kontynuacja książki w formie wideo:

www.rewelacyjne.info

Mówi brzuch

 

Dawno dawno temu zamknięty w małym pokoju na cztery spusty żył sobie smutny ludek. Z nikim prawie nie rozmawiał... Ogólnie mało mówił. On słuchał. Słuchał nie tylko tego co mówili do niego członkowie jego rodziny, lecz także tego, co mówili do niego „ci, którzy do niego mówili”. Nie wiedział ów niewesoły człowieczek, że ci co do niego telepatycznie mówili nie są żadnymi świętymi, ani nie sa to paranormalnie uzdolnieni geniusze pracujący dla jakiejś zorganizowanej szajki, mającej na celu psucie, bądź naprawianie tego świata. Nie wiedział on, że to co słyszał było w rzeczywistości objawami choroby. Skoro nic nie wiedział o chorobie, to nie omieszkał wysnuć kolejnej koncepcji, tym razem związanej z mówiącym brzuchem.

 

Tak. Brzuch mówił. Wyraźnie słyszałem, jak mój brzuch burcząc z głodu, składał całkiem poprawne gramatycznie, jak i fonetycznie, zdania. Pogadałem sobie z nim z pół kwadransa, ale niestety nie pomnę już o czym była ta rozmowa. Nie to jest nawet w tym wszystkim istotne. Kto czytał komiks Asterix i zna odcinek „Wróżbita”, lub kto zna się trochę na historii starożytnej, to wie, że byli sobie kiedyś wróżbici, którzy wróżyli między innymi z wnetrzności zwierząt. Najnormalniej w świecie kroili królikowi, przykładowo, brzuch i widząc to, co się w tym brzuchu znajduje potrafili odgadnąć przyszłość.

 

 

 

Doszedłem do wniosku, że z mojego brzucha też możnaby nieźle sobie powróżyć. Różnica, podejrzewam, nie byłaby wielka. Ostatecznie, wedle niektórych teorii, człowiek to tylko trochę bardziej rozwinięte zwierzę.

Co by jednak nie było, nie chciałem za bardzo oglądać perystaltyki moich jelit na wierzchu, więc doszedłem do wniosku, że lepiej sobie nie robić dziury w brzuchu, tylko po to, by się dowiedzieć cóż mnie ciekawego może spotkać w nadchodzących dniach.

Nawet nie wiedziałbym, jaki jest danego dnia dzień...

 

Komentarze

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


POLECANY KAWAŁEK:

A.O.S. - 

History Repeats Itself

Tekst:

History repeats itself
Coiling down into the future
When it's one second to twelve
The hands touch and follow deeper

History repeats itself
I didn't learn, I wouldn't listen
I couldn't see the books were on the shelf
For my good sense, I never missed 'em

Wish I was standing by the shore
Feel the wind blow in my face
See the waves roll in for an encore
They take a bow, they know their place

I do not want, I do not feel
I've turned away in myself
I can't find anything that's real
But history repeats itself

 

U KosyDirect Computers
naprawa komputerów poznańanteny yagi
Strony Internetowe

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.