Kontynuacja książki w formie wideo:

www.rewelacyjne.info

Dusza opuszczająca ciało

 

Swojego czasu naczytałem się mnóstwa różnego rodzaju bzdur. W skrócie – zacząłem się interesować magią. Od momentu kiedy zacząłem wierzyć w to, że coś takiego jak radiestezja istnieje, zacząłem też dopuszczać możliwość istnienia swoistego rodzaju magii.

Tłumaczyłem to sobie mniej więcej w ten oto sposób – jeśli istnieje jakieś promieniowanie, które może przenikać przez człowieka i którym można leczyć, to zapewne można by było za pomocą tego promieniowania spowodować różne inne ciekawe rzeczy, niekoniecznie wytłumaczalne naukowo. Z tego co się dowiedziałem od pewnego księdza (skądinąd arcybiskupa), z którym rozmawiałem o radiestezji, wynika, że dusza ludzka może za życia opuszczać swoje ciało.

 

 

Opowiadał mi ów duchowny o pewnej kobiecie, która posiadła tę unikalną zdolność, lecz w swych astralnych (bo tak się to „fachowo” nazywa) podróżach zapędziła się aż tak daleko, że jej dusza wyskakiwała sobie z niej, jak gdyby nigdy nic, na krótkie spacery niezaleznie od woli tej nieszczęśniczki. Poza tym teorie New Age oparte częściowo na jakichś staroindyjskich przekazach głoszą właśnie możliwość opuszczania przez sferę sacrum naszego ziemskiego, cielesnego profanum...

 

Komentarze

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


POLECANY KAWAŁEK:

Clint Mansell - 

Requiem for a Dream

(Lux Aeterna)

 

U KosyDirect Computers
naprawa komputerów poznańanteny yagi
Strony Internetowe

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.